TP-LINK · B-LS110P
Switch TP-Link LS110P, 10 porturi, 8 porturi PoE+
Switch TP Link, 10-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+, 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX: UTP category 5 or above cable (maximum 100m), 2 Gbps - Alimentare: 53.5 VDC / 1.92 A - Altele: MTBF: 323738 ore @25°C - Caracteristici speciale: Transmission Method: Store-and-Forward - Continut pachet: SwitchAlimentatorPiciorus cauciucGhid instalare - Dimensiuni: 171 × 98 x 27 mm - Disipare caldura: 338.64 BTU/h - Forwarding rate: 1.488 Mpps - LAN-Port-Type: Gigabit173 lei
prețuri fără TVA · 209 lei cu TVALa comandă·5–7 zile
Produs disponibil doar cu cont de firmă verificat. Creează cont B2B →
Cantitate
1
Preț de volum de la 5 buc. — cere ofertăTotal 1 buc.173 lei
TP-LINK · NetworkingDoar pentru firme (B2B)
Switch TP-Link LS110P, 10 porturi, 8 porturi PoE+
SKU: B-LS110P
- Porturi: 8 x RJ-45, 2 x RJ-45 (uplink), AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
- Alimentare: 53.5 VDC / 1.92 A
- Altele: MTBF: 323738 ore @25°C
- Caracteristici speciale: Transmission Method: Store-and-Forward
- Continut pachet: Switch, Alimentator, Piciorus cauciuc, Ghid instalare
- Dimensiuni: 171 × 98 x 27 mm
Prețuri de volum
Pentru 5+ bucăți primești preț negociat — trimite o cerere de ofertă din coș.
BrandTP-LINK
Cod produsB-LS110P
CategorieNetworking
Porturi8 x RJ-45, 2 x RJ-45 (uplink), AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
Alimentare53.5 VDC / 1.92 A
AlteleMTBF: 323738 ore @25°C
Caracteristici specialeTransmission Method: Store-and-Forward
Continut pachetSwitch, Alimentator, Piciorus cauciuc, Ghid instalare
Dimensiuni171 × 98 x 27 mm
Disipare caldura338.64 BTU/h
Forwarding rate1.488 Mpps
LAN-Port-TypeGigabit
LAN-Ports5
LED indicatorsPower, Link/Act, PoE Status
ManagementNu
Memorie Buffer768 Kb
PoENu
PoE Budget96 W
Putere consumata (W)99.6 W
RackableNo
Redundant-PSUNo
SecuritateIsolation Mode
StackableNo
StandardeIEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Switch capacity2 Gbps
Tabela de adrese MAC2K
Tehnologie de cablare10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX: UTP category 5 or above cable (maximum 100m)
Tensiune de intrare220-240V, 50/60Hz
Tip SwitchRetea RJ-45
Viteza transfer LAN100 Mbps
Comparație în aceeași clasă
ComparăUbiquiti rack-mount Cloud Gateway with 10 Gbps performance, multi-WAN load balancing2.974 lei
StocÎn stoc · 17 buc
Livraretermen de livrare confirmat la comandă
UBIQUITI UniFi Dream Machine Special Edition, 10G Cloud Gateway2.517 lei
StocÎn stoc · 35 buc
Livraretermen de livrare confirmat la comandă
UBIQUITI UniFi Dream Machine Pro, 10G Cloud Gateway2.013 lei
StocÎn stoc · 145 buc
Livraretermen de livrare confirmat la comandă
Produse similare
Vezi tot →Recenzii și comentarii
Nicio recenzie încă. Fii primul care scrie una.