TP-LINK · B-TAPO S112
Switch module TP-Link TAPO S112, wireless type IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth, 100-250V~, 50/60Hz
TP-Link TAPO S112, Dispozitiv de comandă a sistemului de distribuție, 7 canale, 2400 MHz, Alb, AC, 150 W - Tipul de produs: Dispozitiv de comandă a sistemului de distribuție - Cantitate de canale: 7 canale - Frecvență: 2400 MHz - Buton de apăsat: Da - Culoarea produsului: Alb - Tip de sursă de curent: AC - Capacitate maximă de comutare: 150 W - Frecvenţa de intrare: 50/60 Hz94 lei
prețuri fără TVA · 114 lei cu TVAÎn stoc · 24 buc·termen de livrare confirmat la comandă
Produs disponibil doar cu cont de firmă verificat. Creează cont B2B →
Cantitate
1
Preț de volum de la 5 buc. — cere ofertăTotal 1 buc.94 lei
TP-LINK · Periferice & AccesoriiDoar pentru firme (B2B)
Switch module TP-Link TAPO S112, wireless type IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi, Bluetooth, 100-250V~, 50/60Hz
SKU: B-TAPO S112
- Culoare: White
- Channels quantity: 7 channels
- Current: 1.5 A
- Depth: 40.7 mm
- Frequency: 2400 MHz
- Height: 16.1 mm
Prețuri de volum
Pentru 5+ bucăți primești preț negociat — trimite o cerere de ofertă din coș.
BrandTP-LINK
Cod produsB-TAPO S112
CategoriePeriferice & Accesorii
CuloareWhite
Channels quantity7 channels
Current1.5 A
Depth40.7 mm
Frequency2400 MHz
Height16.1 mm
Input frequency50/60 Hz
Maximum switching capacity150 W
Operating temperature (T-T)-20 - 40 °C
Package depth65 mm
Package height25 mm
Package weight53 g
Package width48 mm
Power source typeAC
Product typeSwitching actuator
Push buttonYes
Width44.7 mm
Comparație în aceeași clasă
ComparăMonitor Dell P2422H 23.8" Full HD IPS, Pivot885 lei
StocÎn stoc · 48 buc
Livrarelivrare 24h
23.8" FHD IPS
60Hz
HDMI/DP/VGA
USB hub
Imprimantă laser color Xerox Phaser C9000V_DT, SRA323.400 lei
StocLa comandă
Livrare5–7 zile
SRA3
55 ppm color
1200×2400 dpi
duplex
JABRA EVOLVE2 40 SE, USB-C, UC Mono445 lei
StocÎn stoc · 8 buc
Livraretermen de livrare confirmat la comandă
Produse similare
Vezi tot →Recenzii și comentarii
Nicio recenzie încă. Fii primul care scrie una.