SAMSUNG · B-MZ7L31T9HBLT-00W07
SSD Samsung PM893 1.92TB 2.5" SATA
Samsung PM893, 1,92 TB, 2.5", 550 MB/s, 6 Gbit/s - Algoritmi de securitate: 256-bit AES - SSD capacitatea de unitate: 1,92 TB - Factor de formă SSD: 2.5" - Interfaţă: ATA III Serial - NVMe: Nu - Tipul de memorie: V-NAND TLC - Componentă pentru: PC-ul - Criptare hardware: Da3.274 lei
prețuri fără TVA · 3.962 lei cu TVALa comandă·5–7 zile
Produs disponibil doar cu cont de firmă verificat. Creează cont B2B →
Cantitate
1
Preț de volum de la 5 buc. — cere ofertăTotal 1 buc.3.274 lei
SAMSUNG · StocareDoar pentru firme (B2B)
SSD Samsung PM893 1.92TB 2.5" SATA
SKU: B-MZ7L31T9HBLT-00W07
- Stocare: 1.92 TB
- Controller type: Samsung Metis
- Data transfer rate: 6 Gbit/s
- Depth: 6.8 mm
- End-to-End Data Protection: Yes
- Height: 69.8 mm
Prețuri de volum
Pentru 5+ bucăți primești preț negociat — trimite o cerere de ofertă din coș.
BrandSAMSUNG
Cod produsB-MZ7L31T9HBLT-00W07
CategorieStocare
Stocare1.92 TB
Controller typeSamsung Metis
Data transfer rate6 Gbit/s
Depth6.8 mm
End-to-End Data ProtectionYes
Height69.8 mm
InterfaceSerial ATA III
Memory typeV-NAND TLC
NVMeNo
Operating voltage5 V
Power consumption (max)1.5 W
Power consumption (read)2.1 W
Power consumption (write)3.2 W
Random read (4KB)98000 IOPS
Random write (4KB)30000 IOPS
Read speed550 MB/s
S.M.A.R.T. supportYes
Sequential read speed (AS SSD)550 MB/s
Sequential write speed (AS SSD)520 MB/s
SSD form factor2.5
TRIM supportYes
Weight70 g
Width100 mm
Write speed520 MB/s
Comparație în aceeași clasă
ComparăNAS QNAP TS-253E-8G Storage Tower 2-bay2.220 lei
StocÎn stoc · 32 buc
Livrarelivrare 24h
2-bay
Celeron J6412
8GB
2× 2.5GbE
HDMI
Produse similare
Vezi tot →Recenzii și comentarii
Nicio recenzie încă. Fii primul care scrie una.